Botiss Rejenerasyon Sistemi

Yenilik, Emniyet, Güvenilirlik ve Estetik

Botiss Biyomateryalleri eşsiz sistematik bir BTR (kemik ve doku rejenerasyonu) yaklaşımı sunmaktadır. İmplantoloji, oral cerrahi, CMF (Craniomaxillofacial Surgery — Kraniyomaksillofasiyal Cerrahi) ve periodontoloji için gerekli olan tümüyle rejeneratif biyomateryal malzeme yelpazesi tek elden çıkmıştır.

Hepimizin bildiği gibi tek başına kemik grefti ya da yumuşak doku biyomateryali tüm medikal gereksinimler, biyolojik durumlar ve endikasyonlar için yeterli değildir. Etkenlerin çeşitliliği (endikasyon, yaş, hijyen, biyotip, kemik yüksekliği, tedavi planı) farklı, koordine ürünlerle sofistike bir yaklaşım gerektirir.

Optimal, öngörülebilir sonuçlar için size botiss rejenerasyon sistemini öneriyoruz. Bu sistem tüm uzun vadede kendini kanıtlamış biyolojik materyalleri (sığır kökenliler, sentetik olanlar, allogreftler, kollagen, granüller, bloklar, membranlar, yumuşak doku matriksi) içermektedir. Bunlar her bir özel endikasyonla eşleşmektedir. Bu ürünler en yüksek kalite standartlarında üretilmektedir ve hepsi kesinlikle biyolojiktir (örneğin kimyasal çapraz bağlar yoktur). Hasta için güvenli, kullanımı kolay, emniyetli ve ön görülebilir tedavi sonuçları sizin ve bizim birincil önceliklerimizdir. botiss rejenerasyon ürünleri çok sayıdaki preklinik ve klinik çalışmada ve daha da önemlisi dünya çapında günlük klinik işlerde yüzlerce hatta binlerce hastada kendini kanıtlamıştır (emniyet, etkinlik, güvenilirlik).

Önemli oranda araştırma ve eğitime yatırım yaptık. Eşsiz gelişmeler ve mucoderm®, maxgraft® bonebuilder ve maxresorb® flexbone gibi yeni klinik çözümler, botiss akademisi ile yüksek kalitedeki eğitim ve öğretim konsepti ve bizim uluslar arası kemik ve doku günlerimiz dünya çapındaki ünlü akademik araştırma enstitüleri, kanaat önderleri ve günlük klinik uygulamalarını yürüten klinisyenler ile ortaklık yapmamız ile sonuçlandı. botiss biyomateryalleri şu ara Avrupa’da No.2’dir ve dental BTR konusunda büyüyen küresel pazarda dünya çapında 60’dan fazla ülkede küresel dağıtım ağı yoluyla tedarik edilmektedir. Dağıtım ortaklarımız ve personeli dental cerrahi ve implantoloji konusunda kendini işine adamış uzmanlardır.

Merkezi Berlin’de olan, gelişen ve üretimi Almanya, Avusturya ve İngiltere’de yapılan botiss yenilikçi, klinik uygulama odaklı bir Biotech şirketidir. Biz %100 dental rejenerasyon konusunda odaklanmış durumdayız.

Biz, büyük bir gururla size botiss rejenerasyon sistem birliğine hoş geldiniz diyoruz. Deneyimlerinizi ve önerilerinizi, eksiklerimizi gidermek ve yeni ürünler için kullanmak üzere bizimle paylaşmaya davet ediyoruz.

En Yüksek Kalite Standartlarında Biyolojik Üretim

Botiss Biyomateryalleri en yüksek kalite standartlarında üretilmektedir ve kesinlikle biyolojiktir.